Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fortaleza

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fortaleza zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fortaleza miniguide

Autopůjčovna Fortaleza
Půjčovna Aut Fortaleza

Fortaleza je populární městečko se nachází na západním pobřeží země na severu. Město má důležitý rybářský přístav, který vede do Atlantského oceánu a žijící na průmysl a cestovní ruch. Fortaleza je hlavním městem státu Ceará a je pátým největším městem v zemi. Populace Fortaleza v roce 2009 byl odhadnut na více než 2 500 000 Společnost byla založena v roce 1609 portugalskými a byl brzy známý pro cukrové plantáže.

Fortaleza je nejlépe známý pro bytí turistická letoviska kromě vývozu zboží, jako je cukr, kávu, rum a ovoce. Oba Brazilci a zahraniční turisté navštívit město, protože 90 km dlouhé písečné pláže a tropické klima s kolem 30 stupňů Celsia po celý rok. .Existují možnosti pro prohlídky starého hradiště, jak město rostlo kolem, stejně jako muzeum.

Fortaleza Pinto Martins mezinárodní letiště se otevřelo v roce 1998 a nachází se cca. 10 km od centra města.