Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Manaus

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Manaus zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Manaus miniguide

Autopůjčovna Manaus
Půjčovna Aut Manaus

Manaus leží centrálně v severní části Brazílie. Město leží na břehu Río Negro, kteří vstoupí do řeky Amazonky na 15 km. Město bylo založeno v roce 1669 a stal se ke konci roku 1800 kvůli kaučukové plantáže. Dnes zde žije asi 1 700 000 obyvatel ve městě (2009). Manaus je obklopen džungle a je jediné město v okruhu 1000 km.

Manaus je slavný díky přístavu a umístění džungle a svět je největší řeka. Některé z nejznámějších turistických atrakcí jsou výlety lodí podél řeky a výlety do džungle. Ve městě je mnoho parků a zelených ploch, včetně botanickou zahradu a zoo. Také, několik krásných budov, které stojí za to prožívá, včetně proslulé operní dům z roku 1896. Podél Rio Negro, mnoho letovisek, které jsou populární mezi obyvatele a návštěvníky.

Eduardo Gomes mezinárodní letiště je hlavní letiště se nachází 14 km mimo Manaus.