Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lisabon Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lisabon Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lisabon Letiště miniguide

Autopůjčovna Lisabon Letiště
Půjčovna Aut Lisabon Letiště

Lisabon Portela Airport (LIS) se nachází 7 km severozápadně od Lisabonu na trase A1 mezi Lisabon a Porto. Kyvadlová doprava z letiště jezdí mezi Lisabonu a na letiště. Autopůjčovny společnosti jsou přítomny na letišti je AA Castanheira / rozpočet, Auro Pronájem, Auto Jardim, Avis, Europcar, Hertz, National / Alamo a Sixt. 13.626.358 cestujících navštívil Lisabonské letiště v roce 2008, které je největším letištěm v Portugalsku. To je hlavní základnou pro TAP Portugalsko, což je společnost, která létá do většiny destinací, stejně jako SATA International, portugalské a bílé Airways. V nedávné minulosti, letiště prošlo rozsáhlou rekonstrukcí projektu, a Terminál 2 je zcela nový.  Je to uspokojující výběr jídel a nápojů prodejen a obchodů v Lisabonské letiště, a to iv případě, duty-free shopu není nijak zvlášť velký. Letiště má také banka, pošta, několik salonky, zasedací místnosti, bezdrátové připojení k internetu a první pomoc-kancelář. Nejsou žádné hotely na letišti, jeden z nejbližších, Radisson SAS Hotel Lisabon.