Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Faro

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Faro zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Faro miniguide

Autopůjčovna Faro
Půjčovna Aut Faro

Jedete na dovolenou do města Faro v Portugalsku a potřebujete si půjčit auto? S půjčovnou aut ve Faru máte možnost prozkoumat region Algarve svým vlastním tempem. K návštěvě je tu spousta zajímavých míst. Pokud si domluvíte půjčení auta už před odjezdem, ušetříte jak čas, tak peníze. Krom toho si také budete moci půjčit auto, které bude vyhovovat vám i vaší peněžence. 

Obecné informace o Faru

Faro je město v regionu Algarve na jižním pobřeží Portugalska. Město se 46 000 obyvateli leží u Atlantického oceánu a je považováno za hlavní město oblasti. 

Z Fara se dá snadno prozkoumat celý region Algarve. Město má krásnou starou dlážděnou čtvrť Centro Histórico se skvělými příklady portugalské architektury 19. století. Město, které v roce 1249 dobyli Maurové a v roce 1577 se stalo biskupským sídlem, bylo následně zničeno zemětřesením v roce 1755. Ve Faru se nachází řada muzeí, jako např. Etnografické muzeum nebo Židovské kulturní středisko z roku 1851. 

Z Fara se dá jet na výlet lodí do přírodního parku Ria Formosa, jenž se rozprostírá až za hranice se Španělskem. Je domovem několika druhů ptactva, jako např. čápů či plameňáků. Město se také může pochlubit několik kilometrů dlouhou pláží Praia de Faro. Není překvapením, že jakožto centrum regionu Algarve žije město bohatým nočním životem. 

Letiště ve Faru se nachází 7 km od centra, poblíž přírodní rezervace Ria Formosa. 

Spolu s Lisabonem je Faro nejoblíbenější destinací pro pronájem aut v Portugalsku. Nabízíme pronájem aut na několika místech přímo v centru města Faro, stejně tak jako na letišti. 

Letiště

Mezinárodní letiště Aeroporto de Faro (FAO) se nachází 6 km na západ od centra města. Hned před příletovou halou najdete několik půjčoven aut včetně Avis, Hertz, Goldcar, Europcar, Guerin a Enterprise. 

Asi 13 km východně od Fara leží turisticky oblíbená přírodní rezervace Ria Formosa. Tato oblast se může pochlubit jedinečnou pobřežní lagunou a je rájem pro milovníky ptáků. 

Tipy na výlety

Faro je ideální základnou pro krátké i delší celodenní výlety jak v regionu, tak i do jiných částí Portugalska. Oblast Algarve je kromě lákavých písečných pláží známá svými krásnými útesovými útvary a křišťálově čistou vodou. Malá turistická letoviska leží v řadě podél celého pobřeží. S půjčovnou aut najdete své oblíbené místo svým vlastním tempem. 

Oblíbeným výletem je také přeshraniční návštěva španělského města Sevilla, které se nachází 199 km východně od Fara. Cesta trvá přibližně dvě hodiny. Toto velké španělské město se pyšní hned třemi budovami zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO, a kromě mnoha památek může Sevilla nabídnout rovněž skvělou příležitost k nakupování. 

Zvažujete-li návštěvu hlavního města Lisabonu, čeká vás cesta 280 km severně od Fara. Jedná se o krásné velké město kombinující v sobě prvky nové i staré architektury. Ve městě najdete řadu památek včetně věže Belém, 117 metrů vysoké sochy Krista nebo staré čtvrti Alfama v blízkosti hradu São Jorge ze 16. století. 

Doprava

Portugalsko má rozvinutou silniční síť dobrého standardu. Styl jízdy je však o něco agresivnější než v České republice a jezdit ve velkých městech tak může být někdy trochu chaotické a stresující. 

V hlavní sezóně může být parkování v centru poněkud obtížné. Doporučujeme jet do garáže umístěné v centrální ulici „Avenida 5 de Outubro.“ 

Další možností je neplacené parkoviště v oblasti poblíž Largo de São Francisco jižně od centra města, kam se dá dojít pěšky za 13 minut.