Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Faro Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Faro Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Faro Letiště miniguide

Autopůjčovna Faro Letiště
Půjčovna Aut Faro Letiště

Faro Airport (FAO) se nachází 4 km západně od Faro a je hlavní letiště v Algarve v jižním Portugalsku. Existují autobusy mezi letištěm a Faro. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti, Auto Jardim, Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget, Guerin / Guérin Lda a pronájem automobilů Aurigacrom.

5.447.200 cestujících navštívil Faro letiště v roce 2008, a to je druhé nejrušnější letiště v Portugalsku. Je to velmi důležitá základna pro nízké náklady, a hlavní základnou pro Ryan Air.  Faro letiště má dobrý výběr kaváren, barů a restaurací a dobré nákupy. Od dubna do října je otevřena kavárna s terasou. Ostatní zařízení patří banka, pošta, obchodní centrum a turistická kancelář. Nejbližší hotel je Ibis Faro 2 km od letiště.