Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Guarda

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Guarda zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Guarda miniguide

Autopůjčovna Guarda
Půjčovna Aut Guarda

Guarda je Portugalsko nejvyšší.Guarda se nachází v severovýchodní části země Serra da Estrela pohoří v 1056 m nad mořem. Město má 31.000 obyvatel.

Guarda byla založena v roce 1199 králem Portugalska Sancho 1, země je druhý král. Ten stejný rok, město je katedrála, SE da Guarda začalo, když město se stalo biskupstvím. Většina z dnešních katedrály pochází z roku 1540. Pina kaple v renesančním slohu, pochází ze stejného období. To bylo původně postavené jako hřbitov pro João de Pin, pokladník kaple. Kostel oltář z roku 1550 je formován do kamene sochařem Joao de Ruao. V oblasti kolem Guarda, počet zříceniny, hrady a zámky, které představuje obranný systém v království spolu se třemi sousedními městy Trancoso, Almeida a Castelo Rodrigo včetně Rozsah Serra da Estrela nabízí dobré lyžařské pro turisty.

Lisabonská Aeroporto da Portela je nejbližší letiště, a nachází se 142 km od města Guarda.