Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Beja

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Beja zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Beja miniguide

Autopůjčovna Beja
Půjčovna Aut Beja

Beja se nachází ve vnitrozemí, 135 km jihovýchodně od Lisabonu. Beja se nachází v blízkosti národního parku Parque přírodní dělat Vale do Guadiana. Zde je portugalský vojenská základna. 23.000 obyvatel žije ve městě, zatímco předměstí s 35.000 obyvateli žije v Beja.

Beja byl už důležité město ve starověku, a římský císař Julius Caesar s názvem města Pax Julia 48 e-Kr. Na vrcholu kopce stojí hrad, který byl postaven v 1300s za krále nadvládu nad Diniz ruiny římské pevnosti. To má věž z mramoru, se svými 40 metry je nejvyšší v Portugalsku. Dnes je hrad domy malé vojenské muzeum. V bývalém františkánském klášteře pochází z roku 1459, najdeme muzeum Museu da Rainha D. Leonor. Je to krásná stavba v gotickém slohu, se sbírkou vlámských, španělských a portugalských mistrovská díla z 15-1800.

Faro letiště je 112 km daleko a Lisabon Aeroporto da Portela 140 km od středu Beja.