Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Peniche

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Peniche zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Peniche miniguide

Autopůjčovna Peniche
Půjčovna Aut Peniche

Peniche je malá obec severně od Lisabonu, na pobřeží Atlantského oceánu.28.000 obyvatel žije v obci, 15.000 z nich v centru města.

Peniche je známá pro své dlouhé pláže a aktivit, jako je surfování, kite surfing a windsurfing. Existují dobré vlny. Supertubos je jeden z nejrychlejších a nejvýkonnějších vlny v Evropě. Berlengas ostrovy u pobřeží Peniche, patří k obcím. Ostrovy byly některé z první na světě přírodních oblastí, které měly ochranný status. V létě, tam je trajektem z Peniche. Peniche je důležitý rybářská vesnice po celá staletí, a přístav s tradičními církvemi větrné mlýny a pláže se inspiroval umělci takový jako Maurice Boitel. Kamenů Nau dos Corvo na pobřeží Peniche je orientační bod.

Lisabonská Aeroporto de Lisabon, která se nachází 67 km daleko.