Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Funchal Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Funchal Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Funchal Letiště miniguide

Autopůjčovna Funchal Letiště
Půjčovna Aut Funchal Letiště

Madeira Funchal Airport (FNC) uvádí, formálně letiště Santa Catarina se nachází v Santa Cruz, 16 km severovýchodně od Funchal v Portugalsku. Autobusy jezdí zhruba každou hodinu mezi letištěm a Funchal. Autopůjčovny společnosti jsou přítomny na letišti, Auto Jardim, Avis, Drive Půjčovna aut, Europcar, Hertz a Rodavante.

2.448.574 cestující navštívit letiště v roce 2008. To bylo jednou proslulé svou velmi krátkou přistávací dráhu mezi strmými horami, ale poté, co byla postavena tak, jak to vyhrálo Vynikající struktury Award, což je druh inženýrů Oscara. Tam jsou přímé lety z Madeiry do mnoha evropských destinací, ale mnoho z nich jsou sezónní.

Letiště má dobré nákupy, tady se dá koupit místní produkty, jako jsou ruční práce, výrobky z kůže, sluneční brýle a módní. Tam je asi 7 různých barů, kaváren a restaurací.Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, VIP salonek, banka, pošta a dítě / rodinný pokoj. Nejbližší hotely, Vila Galé Santa Cruz Hotel Santa Catarina, se nachází 5 km ve městě Santa Cruz.