Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tavira

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tavira zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tavira miniguide

Autopůjčovna Tavira
Půjčovna Aut Tavira

Tavira je rybářská vesnice ve východní části pobřeží v Algarve v Portugalsku jižním pobřeží, blízko hranic se Španělskem, na břehu řeky Gilão vypršela.Most z římských časů řeky Gilão spojuje dvě části dohromady Tavira se nachází 30 kilometrů východně od Faro, a 160 kilometrů západně od Sevilla.25.000 lidí žije v obci.

Tavira je půvabné rybářské vesnici, která je považována za téměř 3000 let. Město má několik budov a staveb z různých věkových kategorií, a byl přístav včetně Féničané a Římané. Kostel Santa Maria do Castelo je postaven, kde kdysi stála mešita, a zde leží hrob Dom PAIO Perese Correia a jeho Templáři. Město je krásné bílé pláže jsou dlouhé, a několik minut se na ostrově Ilha de Tavira s písečnými dunami. Tavira je mnoho barů, restaurací a obchodů. V Parque přírodní da Ria Formosa, jeden může vidět plameňák, čáp a dalších ptáků.

Faro letiště se nachází asi 30 kilometrů od centra města Tavira.