Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Viseu

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Viseu zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Viseu miniguide

Autopůjčovna Viseu
Půjčovna Aut Viseu

Viseu je město nacházející se v Beira Alta, pohoří Serra da Estrela a Serra do Caramulo. Asi 80 kilometrů jihovýchodně od Porto. Viseu žije 61.000 obyvatel.

Viseu má historické centrum, které je dobře zachovalé s dlážděnými uličkami a další. Město má několik paláců renesance a baroka. Katedrála Viseu je jedním z nejlepších svého druhu v Portugalsku a je umístěn v Adro da Sé do rokoka kostela Misericordia na městě je nejvyšší vrchol.Historické Cava de Viriato byla důležitou vojenskou pevností v římské a Visigothic časy.Viseu také má modernější architekturu, na řece Pavia je velmi nákupní centrum Palacio dělat Gelo, který má zimní stadion, sportovní zařízení, restaurace a kina. Starý trh, na Rua Formosa pořádá výstavy a koncerty tam. Viseu má několik muzeí a Fontelo Park vininstitutt.

Porto Carneiro Letiště Fraciso je nejbližší, necelé dvě hodiny jízdy autem, asi 130 mil daleko.