Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Porto Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Porto Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Porto Letiště miniguide

Autopůjčovna Porto Letiště
Půjčovna Aut Porto Letiště

Francisco Sá Carneiro je název portugalského předsedu vlády, který zemřel při letecké havárii v roce 1980. Existují autobusy mezi letištěm a Porto, a tam je stanice metra v blízkosti letiště. Ty společnosti, které nájemné vozy jsou AA Castanheira / rozpočet, Auto Jardim, Avis, Europcar, Hertz, Budget, National Car Rental a Sixt. V roce 2008, 4.534.829 cestující návštěvě letiště, a je to třetí největší v Portugalsku. Porto letiště slouží 11 různých letecké společnosti létající do asi 30 mezinárodních destinací. Charta trasy bude přidáno.  Tam je několik kaváren na letišti, stejně jako restaurace a bary. Kromě osvobozeny od daně, tam je dobrý výběr obchodů s výrobky ze severního Portugalska. Na letiště má také bezdrátové připojení na internet, bankomat, pošta lékárna, setkání a obchodní prostory a masáže. Nejsou žádné hotely na letišti.