Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Braga

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Braga zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Braga miniguide

Autopůjčovna Braga
Půjčovna Aut Braga

Braga je Portugalsko páté největší město, a 45 km severovýchodně od Porto v údolí Cávado v kraji Minho.Braga, obklopené hradbami a má 175.000 obyvatel. Včetně předměstí, město má 826.000 obyvatel.

Braga byla pravděpodobně založena Féničany, a je starobylé kulturní a náboženské centrum. Římani volali města Bracara Augusta, což znamená, malebné budovy.Na kopci jihovýchodně od města kostel Bom Jesus do Monte, počet poutníků hejna sem každý rok. Aktuální kostel byl postaven v roce 1722. Sem tam je lanovka. Města je katedrála od 1100s. Katedrály, Igreja de Bom Jesus de Monte, několik země je nejznámější náboženské sochy a poklady, a je jeden z země je nejslavnější atrakcí. V přední části katedrály je ne méně než 1776 kroků. Foto muzeum, Museu da Snímek, s největší sbírkou Portugalska fotografií je i zde.

Porto Francisco dílnu Carneiro letiště je 40 km od centra města Braga.