Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cascais

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cascais zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cascais miniguide

Autopůjčovna Cascais
Půjčovna Aut Cascais

Cascais je přímořské letovisko na Atlantského oceánu, konkrétně Baia de Cascais. Cascais se nachází 28 kilometrů západně od Lisabonu na portugalském Riviera.Město má populaci 30,000.

Města patří Cascais Lisabonu a má slavné pláže a kasina. Casino Estoril je jeden z největších evropských. Na stejném místě je také tenisový turnaj, Estoril Open, část turnaje ATP koná každý rok. Cascais je proslulý svou čilý noční život, a má několik barů a restaurací. Zámku z roku 1600 je letní sídlo prezidenta Portugalska. Cascais byl také uchýlit se k zemi, královská rodina. Guincho pláž má vln, které jsou skvělé pro vítr surfaři, kite surfing a surfování. Oblast je také Oitavos kurz. Několik podzemní jeskyně byly objeveny v roce 1900 v Cascais. Byla založena v roce 1364

Cascais centrum se nachází přibližně 26 kilometrů od Lisabonu Aeroporto da Portela Airport.