Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tomar

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tomar zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tomar miniguide

Autopůjčovna Tomar
Půjčovna Aut Tomar

Tomar je město okresu Santarem v centrálním Portugalsku. 15.000 žít ve městě, které se nachází cca. 100 km severovýchodně od Lisabonu.

Město je možná nejlépe známý jako ředitelství pro země Temple of the Phoenix Lord of the 1200s. Proto, Tomar i některé z nejvýznamnějších památek chrám v Evropě.Páni chrám je pohřben v Santa Maria do Olivial kostel z 1300s. Tomar krásné staré město přišel do kláštera pod hradem Cristo. Convento de Christo byl postaven z 1100-1600, a proto mají různé styly. Seznam světového kulturního a přírodního dědictví. Tomar synagoga je jednou z nejlépe dochovaných středověkých.Má také židovské muzeum. Kostel São João Baptista se nachází ve městě, a má několik uměleckých detailů, jako jsou dveře gotické a obrazy jednoho z nejlepších renesančních umělců, Gregorio Lopes.

Letiště Aeroporto de Lisabon se nachází přibližně 130 kilometrů a trvá asi hodinu a půl jízdy.