Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Setubal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Setubal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Setubal miniguide

Autopůjčovna Setubal
Půjčovna Aut Setubal

Setubal je město 30 km jihovýchodně od Lisabonu somligger na řece Sado skončila v Baia de Setubal. Ve městě se nachází v blízkosti Arrabida Národního parku a na horách Serra da Arrabida. 117.000 obyvatelé žijí v důležité přístavní město.

Setubal je známé svojí rybářskou tradici a sardinek. Město bylo centrem země odvětví rybolovu na počátku 20. století, ale většina továren jsou zavřené i dnes. Cestovní ruch převzal. Arrabida Národní park má několik krásných pláží a scenérie. V Sado řeky, turisté mohou vidět dolfinkoloni. Troia poloostrov nabízí pláže a luksusressorts.Castelo de São Philip, pevnost 16 do 1,7 tisíce se nachází na řece, a je nyní luxusní hotel. Největší historické budově v Setubal, Ježíš klášter, 1915 – 1600 v gotickém stylu. Kostel Sao Julião gotický portál, je také zajímavá. Téměř všechny staré budovy ve městě byla zničena zemětřesením v roce 1531 a 1755.

Letiště Aeroporto de Lisabon je 34 km od centra města Setubal.