Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ilha Terceira

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ilha Terceira zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ilha Terceira miniguide

Autopůjčovna Ilha Terceira
Půjčovna Aut Ilha Terceira

Terceira je jedním z největších ostrovů v souostroví Azory SLOM se nachází západně od Portugalska v Atlantiku.Ostrov je domovem přibližně 60.000 obyvatel, z nichž 21.000 žije v hlavním městě, Angra do Heroismo. Praia da Vitoria je druhé město určité velikosti na ostrově, který má základnu NATO.

Angro Heroismo, pravděpodobně datovat se k 1450, a se svým historickým centrem a starou blbce části seznamu světového dědictví UNESCO. V centru města je kostelIgreja da Nossa Senhora da Guia, kde se da Gama bratr, Paulo da Gama námořník Vasco je pohřben.Od května do září je denně býčí zápasy na ostrově. Na Monte Brazílie je zámek s čtyři-kilometr zdi, které chránily ostrov.

Na letišti v Teiceira nachází v Lajes, u Praia da Vitoria, asi 18 mil od Angra do Heroismo. To je také americké vojenské základně u civilního letiště.