Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Almada

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Almada zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Almada miniguide

Autopůjčovna Almada
Půjčovna Aut Almada

Almada je městečko jižně od Lisabonu na řece Tejo.165.000 obyvatel žije v obci, které jsou obytné a průmyslové předměstí Lisabonu. Almada je spojen mostem přes řeku do Lisabonu. Od hlavního přístavu Cacilhas je lodí do Lisabonu.

V jižním konci mostu je socha Krista, viz Christo Rei, která byla postavena v roce 1959. Almada má jedny z nejlepších pohledů na Lisabon: Kristus socha, zámek a lanovkou, která vede do Boca do Vento. Dříve, Almada, oblíbený cíl pro soud, který nařídil, aby stát stavět další domy, které jsou stále dobře zachovalé v okrese. Almada má svůj vlastní život, a je město samo o sobě, nezávisle na Lisabon. Zde je divadelní festival v zásobníku. Costa da Caparica, s dlouhými písčitými plážemi jsou součástí obce. Města kuchyně je také stojí za zmínku, zejména rybářského práva caldeirada.

Letenky do Lisabonu Aeroporto da Portela, který se nachází jedenáct kilometrů od centra města Almada.