Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vila Do Conde

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vila Do Conde zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vila Do Conde miniguide

Autopůjčovna Vila Do Conde
Půjčovna Aut Vila Do Conde

Vila do Conde je pobřežní město, které je 27 kilometrů severně od Porto u ústí řeky Ave.26.000 žije v obci se nachází v oblasti Douro Litoral. Farnosti a Azurara Arvore bude populace v 32.000.

Vilao do Conde byla založena v roce 1318 a přestavěn v roce 1778. V klášteru Santa Clara jsou hroby zakladatelů města, Dom Afonso Sanches, syn krále Dinis a jeho manželka Dona Teresa Martins. Opatství kašna měli vodu z pěti-kilometrů dlouhou avedukt který byl postaven v 1800s. Hodně ještě zůstane dnes, a tam je také několik starých kostelů a krásný gotický portál. Město je centrem pro výrobu krajek. Město mělo jeho rozkvětu v 15-1600s, když to bylo v zemi loďařské centrum. Město má několik krásných pláží a čilý noční život v sousedním městě Povoa de Varzim.

Porto Francisco dílnu Carneiro Letiště se nachází asi 30 kilometrů.