Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alcobaca

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alcobaca zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alcobaca miniguide

Autopůjčovna Alcobaca
Půjčovna Aut Alcobaca

Alcobaça se nachází 80 mil severně od Lisabonu v provincii Estremadura v Portugalsku. Město má 15.000 obyvatel, zatímco předměstí jsou 55.000 obyvatel. Alcobaca se objevil mezi údolími řek Alcoa a Baca, který také dal jméno města.

Alcobaca je známý pro svou slavnou cisterciáckého kláštera Santa Maria, který je v Portugalsku největší kostel. Klášter je na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví. To bylo původně založeno Dom Afonso Henriques, Portugalsko je první král, v roce 1152 Zde je Portugalsko nejstarší královské hrobky, včetně hrobka krále Petra I. a jeho paní, Ines de Castro. Když Napoleonova vojska vtrhli do země v roce 1810 byl klášter zbaven všech svých historických pokladů, včetně jeho slavné knihovně. Klášter napjaté přes rozlehlou oblast, a zemědělství byl představen. To vedlo k dnešní Alcobaca je jedním z největších producentů ovoce Portugalska. Regionu kuchyně je známá pro své sladkosti, z nichž nejznámější je Pao de lo koláče.

Lisabonská Aeroporto de Portela Airport je 86 km od centra Alcobaça.