Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aveiro

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aveiro zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aveiro miniguide

Autopůjčovna Aveiro
Půjčovna Aut Aveiro

Aveiro je město nacházející se 60 km jižně od Porto u ústí Rio Vouga.74.000 obyvatel žije v kanále městě Aveiro, také známý jako portugalský Benátky. 55.000 z nich žije v centru města.

Aveiro má vlastní gondolbåt, moiceiro, který běží podél města je mnoho kanálů.Oni jsou tradičně používají ke sběru mořských řas. Město má dobrý mix secesní budovy a domy rybářská vesnice. Ale je to pobřeží Aveiro a písečné pláže Sao Jacinto, Barra a Costa Nova, který čerpá nejvíce turistů do města. Na pobřeží, který také projde kolem jména Silver pobřeží, tam jsou velké příležitosti pro surfování, i draka. Místní surfovat přeskočit pronajmout zařízení. Tam jsou také příležitostí k plachtě na pobřeží Costa Nova, nebo pádlo kajaku.

Porto Carneiro Letiště Francisco dílnu, známé také jako Aeroporto do Porto je třetí nejzaměstnanější letiště, která se nachází asi 67 kilometrů od centra města.