Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amadora

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amadora zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amadora miniguide

Autopůjčovna Amadora
Půjčovna Aut Amadora

Amadora je předměstí severozápadně od Lisabonu. Amadora je obec s 176.000 obyvateli v jedenácti farnostech. S rozlohou jen rozšíří přes 24 kilometrů, tam jsou Portugalsko je nejvíce hustě osídlená oblast.

Castelo de Sao Jorge, jedna z hlavních atrakcí v Lisabonu, se nachází na vrcholu nejvyšší hory v Amadora. To se datuje do roku 200 nl Kr. Archeologické vykopávky prokázaly, že Řekové, Římané, Arabové, a Kartaginci byli tady. V roce 1147 byl prvním králem Portugalska, Dom Afonso Henriques hrad od Moors.To bylo tady že král Dom Manuel obdržel Vasco da Gama, když se vrátil poté, co jeho první plavbu do Indie a země je první hra byla napsána Gil Vicente.V roce 1910 byl vyhlášen národní památkou. Každý rok, držitelé mezinárodní festival komedie se konala v Amadora.

Letenky do Lisabonu Aeroporto da Portela, který se nachází devět kilometrů od centra města.