Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Indie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Indie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Indie miniguide

Autopůjčovna Indie
Půjčovna Aut Indie

Indie je jižní Asie, a má 1,12 miliardy lidí (2009). V zemi je svět je druhý největší stát (obyvatelstvo mht.) Po Číně. To je ohraničené Pákistánu na západě, Číně, Nepálu a Bhútánu na sever a Bangladéš na východě.Indie má pobřeží Bengálského zálivu, Arabské moře a Indický oceán.

Indie krajině dominují náhorní plošiny Deccan, nížin s úrodnými poli, pouště a části himálajského pohoří. Indie má velmi monzunové podnebí, ale i kdekoliv tropické a subtropické podnebí. Od června do října přistál období dešťů.

Hlavní město Dillí, je druhé největší město, který se nachází severně od země.Město má 17 milionů obyvatel v metropolitní oblasti. Nové Dillí je politickým a obchodním centrem v zemi, a má několik slavných památek, včetně Lotus chrámu s jeho výraznou architekturou.

Indie je největším městem je Mumbai (Bombay) – s 20 miliony obyvatel v metropolitní oblasti.Ostatní velká města v zemi je Kolkata (Kalkata), Chennai (Madras),Bengalore a Hyderabad.

Indie je exotické a vzrušující turistickou destinaci. Země nabízí atrakce v historii, architekturu, přírodu a divokou zvěř. Indie je také zemí kontrastů, s mnoha různými náboženstvími a kulturní tradice. Na západním pobřeží země u Arabského moře má několik populárních letovisek s písčitými plážemi, bujnou palmami a lagunami.

Země je hlavní turistickou atrakcí je krásná pohřebiště na Taj Mahal, který se nachází na severu – v blízkosti města Agra.Chrám byl postaven v roce 1653, a je postavena z bílého mramoru.

Indie je hlavní letiště – Indira Gandhi mezinárodní letiště – se nachází 16 km jihozápadně od hlavního města Dillí.Na letiště je také nejrušnější v jižní Asii.

Dosáhnout lepší ceny na základě porovnání Levnaautopujcovna.cz. U nás najdete jednu z nejširší výběr pronájem automobilů za nižší ceny než naše konkurence.

Autopůjčovna – destinace