Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut New Delhi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve New Delhi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

New Delhi miniguide

Autopůjčovna New Delhi
Půjčovna Aut New Delhi

Nové Dillí je hlavním městem Indie a má populaci 300 000 (2007).Nové Dillí se nachází jihozápadně od města Starého Dillí a oba se nachází v metropolitní oblasti Dillí, který má populaci téměř 11 milionů (2007). Město je centrálně umístěný v severní části Indie a byla postavena v letech 1912 a 1929. V roce 1931, New Delhi, hlavní město a oficiálně převzal stav Kalkaty.

Nové Dillí je relativně nové město, ale je postavena na ruinách historických měst. Historických památek v Dillí patří Jantar Mantar, postavený v roce 1700 jako astronomická pozorování weby s různými astronomickými přístroji. Lysfestivalen Diwali je jedním z mnoha náboženských svátků se konala v New Delhi, kromě jiných festivalech, jako je Dragon Kite Festival Létání a jaro Vasant Panchami.

Indira Gandhi mezinárodní letiště je cca. 15 km mimo Dillí a je nejzaměstnanější letiště v jižní Asii s 23 milionů cestujících v roce 2007.