Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut New Delhi Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve New Delhi Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

New Delhi Letiště miniguide

Autopůjčovna New Delhi Letiště
Půjčovna Aut New Delhi Letiště – Foto: © Vm2827

Indira Gandhi mezinárodní letiště (DEL) se nachází 23 km jižně od Dillí. Existují autobusy mezi letištěm a New Delhi, která trvá 50 minut. Je možné si pronajmout auto s řidičem na letiště, ale není tam žádná možnost pronájmu vozu na New Delhi letiště. To je v souladu s praxí ve většině místech v Indii.  23.970.000 cestujících navštívil New Delhi letiště v roce 2007. Na letiště je rozšířená. Měla by být rozšířena s rozvojem dalších nových terminálů v roce 2030, jak to má být schopno pojmout 100 milionů cestujících. Letiště je ředitelství pro 9 různých leteckých společností, včetně Air Indie, Air Indie a Indian Airlines regionální. Tam jsou dobré spojení do dalších zemí v Asii, Evropě, na Středním východě av USA. New Delhi letiště má dobrý výběr obchodů, restaurací, barů a kaváren. Ostatní vybavení patří lékárna, kancelář hračky, dětské pokoje, internet, banka, pošta a konferenční centrum. Centaur Hotel se nachází 1 km od Terminálu 2