Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pákistan

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pákistan zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pákistan miniguide

Autopůjčovna Pákistan
Půjčovna Aut Pákistan

Pákistán je nejlidnatější země (pop. 176,2 milionu v roce 2009) v jižní Asii. To má 1046 km dlouhé pobřeží na arabském moři, a jinak má společnou hranici s IndiíČínou, Afghánistánu a Íránu.

Pákistán má dva úřední jazyky: Urdu a anglický.

Řeka Indus, která protéká většina provincií Pákistánu, země je „hlavní tepna“ – a dělá hodně ze země velmi úrodná.V opačném případě charakter dramatické změny – s extrémy Himálaje (svět je nejvyšší pohoří) s trvalým sněhem v severozápadu, a velmi suché pouštní oblasti na jihovýchodě (Cholisthan / Tar) a západ (Baluchistan). Dva z světa je nejvyšší vrcholy v Pákistánu: Mt.K2 (8611 m) a Nanga Parbat (8125 m).

Klima v Pákistánu je gjennongående subtropické kontinentální, s poměrně velkými teplotními rozdíly. Nejvyšší teplota někdy nahrávala v Asii (52 ° C), byl před několika lety ve městě Jacobabad měří. Jinak to funguje sezónní monzun silně na obou teplot a srážek.

Přístavního města Karáčí, které bylo až do 1960, bylo v Pákistánu kapitál, je obrovská metropole s asi 12 miliony obyvatel.Jiná hlavní města jsou Lahore (6,5 milionu), Faisalábádu (2,6 milionu) a Rawalpindi (1,8 milionu). V roce 1959 bylo rozhodnuto o vybudování nového hlavního města, a v průběhu 1960 byl Islámábád (cca 900.000 obyvatel) k nastěhování.

Pákistán je největší letiště je Jinn mezinárodní letiště v Karáčí. Jiné hlavní mezinárodní letiště jsou v Lahore, Islámábádu a Peshawar.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta ve městech Karáčí, Islámábádu a Lahore.Hledat pronájem automobilů v vyhledávače a užasnete na nízké ceny.

Autopůjčovna – destinace