Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Islamabad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Islamabad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Islamabad miniguide

Autopůjčovna Islamabad
Půjčovna Aut Islamabad

Islámábád je hlavním městem Pákistánu a nachází se na severovýchodě, k indické hranici.Město bylo postaveno na začátku 1960 nahradit Karáčí jako hlavní město.Islámábád znamená „islámského města“ a obyvatel v roce 2009 byl odhadnut na více než 1,7 milionu, což je město na 10. největší v Pákistánu. Kraj je 3. největší v zemi a měří přibližně 4 500 000

Islámábád je velmi zelené a čisté město s řádným mřížku ulice. Jeden z nejznámějších památek je krásná mešita Faisal je 6 největší mešita na světě a domů asi 120 000 věřících. Celá rodina se může těšit návštěvě zoo Islámábádu zoo s více než 300 zvířat, a Fatima Jinnah Park je jeden z největších parků v jihovýchodní Asii. Taxila se nachází mimo města a má jeden z nejstarší světové univerzity a muzea.

Bénazír Bhuttová Mezinárodní letiště se nachází cca. 8 km od centra města a je třetí Největší letiště.