Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Karachi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Karachi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Karachi miniguide

Autopůjčovna Karachi
Půjčovna Aut Karachi

Karáčí se nachází na jižním pobřeží Pákistánu hraničící s Arabským mořem.Až do začátku roku 1960, Karáčí byl kapitál Pákistánu, ale stav byl udělen na nově postavené město Islámábádu. Karáčí je největší město země a Pákistán je hlavní přístav. V roce 2010 město bylo zařazeno jako jeden z největších světových měst s počtem obyvatel kolem 15 000 000

Tam je hodně dělat v Karáčí, protože město nabízí lákavou pláže, vynikající nákupní plochy a mnoho zajímavostí. Národní muzeum Pákistánu, jeden může dozvědět o historii země prostřednictvím artefaktů a dokumentů, a Bhambore je historická oblast, kde se předpokládá, že staré přímořské městečko leží Debul kolem roku 800 nlKr.Karáčí Zoologické zahrady se skládá z moderní zoo s plameňáky, opice, krokodýli a jelenů a několik botanických zahrad. Festivaly, jako je výroční hudební festival a Kara filmový festival koná každý rok.

Jinnah mezinárodní letiště je největším vzdušným přístavem v Pákistánu a je umístěna cca. 15 km mimo Karáčí.