Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mumbai

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mumbai zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mumbai miniguide

Autopůjčovna Mumbai
Půjčovna Aut Mumbai

Mumbai je největší město v Indii a nachází se na západním pobřeží země, které hraničí s Arabským mořem.Dřívější tzv. Bombay město, ale byl změněný k Bombaji v roce 1995. To je nejvíce zalidněné město v zemi a má populaci více než 12 milionů (2009) uvnitř městských omezení, zatímco metropolitní oblast se měří na více než 16 000 000 Město je přeplněné a budování nového Bombaji začal ulehčit Mumbai.

Mumbai je známý pro Bollywood, která je největší filmový producent na světě. V souvislosti s Bollywood drží Mumbai Mezinárodní filmový festival, stejně jako Filmfare Awards. Pro milovníky umění je zde velký výběr galerií v Bombaji, včetně Piramal galerie umění a Jehangir Art Gallery. Asi 10 km od centra je několik hinduistické a buddhistické jeskyně se sochami tzv. Elephanta jeskyně. Největší jeskyně je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.

Chhatrapati Shivaji mezinárodní letiště je největším vzdušným přístavem v Indii a nachází se cca. 15 km mimo centrum města.