Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bangalore

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bangalore zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bangalore miniguide

Autopůjčovna Bangalore
Půjčovna Aut Bangalore

Bangalore je hlavní město státu Karnataka a je centrálně umístěný v jižní části Indie. Ve městě se nachází téměř 1000 metrů nad mořem, poskytující příjemné klima.Bangalore byl založen a vyrostlo kolem tvrze v roce 1537, ale místo bylo uvedeno v pramenech z doby před rokem 900 Populace uvnitř městských omezení je odhadována na více než 5 000 000 (2009), ale počet stoupne na přibližně 6 milionů, pokud se domníváte, Předměstí (2006).

Bangalore je velmi krásné a úrodné město s širokými ulicemi a bohatou škálu zábavy, jako jsou divadla a noční život. Existuje mnoho chrámů ve městě, včetně Bull Temple, který vypadá jako býk a obrovský chrám boha Šivy. Lumbini Gardens je park s zábavný vybavení, jako jsou vlnobitím, a Wonder La Zábavní park je největší a nejnovější zábavní park s atrakcemi a to jak na zemi i na moři.

Bangalore mezinárodní letiště se otevřelo v roce 2008 a nachází se cca. 45 km od města.