Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Albufeira

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Albufeira zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Albufeira miniguide

Autopůjčovna Albufeira
Půjčovna Aut Albufeira

Albufeira se nachází 30 km severozápadně od Faro na pobřeží Algarve v jižním Portugalsku. 20.000 obyvatelé žijí v rybářském přístavu, který je jedním z předních středisek v Portugalsku.

Albufeira je známá pro své pláže a malebné staré město s úzkými uličkami a bílými domy. Na pláži nabízí barevné rybářské lodě kontrastu s modrým mořem. Rybáři stále rybolovu při pláží, zatímco oni dělali po celá staletí, bok po boku s turisty opalování. Na plážích Albufeira návštěvníci mohou jít vodní lyžování, windsurfing, rybaření, nebo jít jízda na koni. Albufeira je čilý noční život, na „Strip“. Od pláže je dobrý výhled na město Albufeira a útesů. Jiné atrakce jsou jeskyně v Xorino, který byl úkryt v 1300s.Autem, můžete také dosáhnout „konec světa“ Cabo Sao Vicente, v Evropě extrému jihozápadní.

Faro letiště se nachází 26 mil od Albufeira.