Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Evora

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Evora zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Evora miniguide

Autopůjčovna Evora
Půjčovna Aut Evora

Evora je město v provincii Alenteja zázemí.Evora je. 120 km jihovýchodně od Lisabonu v Portugalsku. Celkem 45.000 obyvatel žijících ve městě (2001). Evora je největším a nejvýznamnějším městům v Alentejo, a bude jedním z nejkrásnějších měst Portugalska.

Evora je staré město je zařazeno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví. Existuje mnoho pozůstatků z římských a arabských časů. Památky, Dianin chrám ve výši 100 – nebo 200-uvedené číslo. Katedrála, původně románského kostela z 1100s, byl obnoven v gotickém slohu kolem roku 1400 a je nyní Portugalsku je největší gotický kostel sv. Kostel São Francisco je považován za jeden z nejkrásnějších v zemi, a kaple v kostele, Capela dos Ossos, je vyzdoben s kostmi od ca.5.000 kostry.Evora má také muzeum se sbírkami Rímn, včetně muzea umění

Nejbližší letiště je Lisabonská Aeroporto da Portela, 110 mil daleko.