Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Estremoz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Estremoz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Estremoz miniguide

Autopůjčovna Estremoz
Půjčovna Aut Estremoz

Estremoz je malé město v regionu Alentejo, s 8.000 obyvateli.

Město je známé jako jedna z velkých tří mramorových měst okresu, a to není překvapující, že mnoho ze staveb jsou jen bílým mramorem. To zahrnuje Města hrad,pousada, muzeum, a také chodníky a schodiště jsou navrženy v mramoru.Mramoru byl použitý od starověku jako materiál na sochu a architekturu. Mezi zajímavosti města patří Staré Město, Centro Historico, kde najdeme Paco de Audiencia, král Dinis audiensrom od 1400s.Kláštera, Congregados de S. Filipe de Neri z 17. 1800 je umístěn v Estremoz. Městské muzeum má několik archeologických nálezů, a unikátní sbírka 1700 – a 1800-zvláštní hliněné figurky. Město je známé také pro plavidla, tvary z hlíny. Každou neděli je zde velký trh s oběma blechy a čerstvých zemědělských produktů.

L isboas Aeroporto da Portela se nachází 134 km od centra Estremoz.