Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santarem

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santarem zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santarem miniguide

Autopůjčovna Santarem
Půjčovna Aut Santarem

Santarem se nachází 76 km severovýchodně od Lisabonu. 30.000 lidí žije ve městě, zatímco obec má celkem 64.000 obyvatel Santarem. Santarem se nachází na řece Tajo křižuje 1234 meter dlouhý most v Santarem.

Santarem je možná nejlépe známý jako premiér Portugalska centrum býčích zápasů, které dosahuje největší výšky během země je největší zemědělský veletrh v červnu.Santarem je také známá jako římský Scalabicastrum. To bylo pravděpodobně Římané, kteří založili město 200-300. Město má několik historických budov z různých architektonických stylů. Kostel Sao Joao de Alporao fasádě od 1100s je nyní archeologické muzeum. Byl postaven na 12-1300s s templáři. Hrad Porta do Sol se nachází na kopci u řeky, a mají pěknou zahradu s nádherným výhledem. Některé ze stěn i nadále. Santarem je moderní muzeum s dobovými nástroji ve věži CABAC.

Letiště Aeroporto de Lisabon se nachází 63 km od města Santarém.