Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oeiras

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oeiras zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oeiras miniguide

Autopůjčovna Oeiras
Půjčovna Aut Oeiras

Oeiras je obec v západní části Lisabonu, který se nachází na los Tagus.Město Oeiras je jednou z nejhustěji osídlených v Portugalsku. Oeiras centrum má 35.000 obyvatel, zatímco celá obec je doma k celkem 170.000 obyvatel.

Oeiras je možná nejlépe známý pro Estoril Open, část turnaje ATP, která sdružuje světové tenisové mělké v Estorilu soudu Střední každý rok. Jeho historie sahá až do 1208, kdy křesťané přišli ze severu se usadit v Portugalsku. Oeiras Obec byla založena v roce 1759 tím, markýz Pombal, těsně po zemětřesení v roce 1755. Marquise stavěl palác hrabství Oeiras, s velkou kamenná schodiště, sochy, obklady a krásné zahrady s kaskádami a akvaduktů. Oeiras byla původně součástí opevnění podél pobřeží. V bývalé továrny střelného prachu z roku 1600 je kulturní Fabrica da Polvora.

Lisabonská Aeroporto de Lisabon se nachází 17 km od centra města Oeiras.