Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Algeciras

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Algeciras zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Algeciras miniguide

Autopůjčovna Algeciras
Půjčovna Aut Algeciras

Algeciras je město ležící na jižním pobřeží Španělska a jen cca. 20 km do země nejjižnějšího bodu.Algeciras se nachází na západní straně Algecirasbukta a je ve Španělsku je hlavní přístav pro trajekty na provoz přes Maroko na africkém kontinentu.Algeciras patří k provincii Cádiz, a to trvá asi 40 minut jízdy do Gibraltaru, který se nachází na opačné straně bu KTA.Název pochází z al-Jazira, což je arabské slovo pro poloostrov. Populace je měřena být asi. 116000 (2009).

Při návštěvě přístavu Algeciras, je jedním z prvních míst, měli byste vidět. Kromě toho, jeden může vidět historické budovy jako lázně arabštině a staré opevněné město Staré Město.Ve městě je i mnoho kostelů a kaplí z období kolem roku 1700 a věží od 900 to. To se konalo několik oslav v Algeciras, včetně Fiesta de los Tosantos a Karneval Algeciras.

Nejbližší letiště je letiště Gibraltar, který se nachází na východní straně Algecirasbukta, asi 25 km od města.