Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maroko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maroko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maroko miniguide

Autopůjčovna Maroko
Půjčovna Aut Maroko

Maroko se nachází v severozápadní části Afriky, a má pobřeží jak na Středozemní moře a Atlantický oceán. Země, která má populaci 32,7 milionu, také má společnou hranici s   Alžírska a Západní Sahary.Ve vlastních hranic Maroka je také dvě španělské enklávy Ceuta a Mellilla.

Velké pohoří dominují interiér Maroko – z pohoří Rif na severu k pohoří Atlas, sahající od středu země na saharské pouště. Nejvyšší vrchol, Jbel Toubkal je 4.165 m.

Klima v Maroku je velmi rozmanitá. Podél pobřeží – v obou severu a západě – to je mírného pásma, které je charakterizováno středomořským klimatem. Interiéru i podél pobřeží, suché větry ze Sahary způsobit velmi vysoké teploty – ve skutečnosti až 45 ° C. Až v pohoří Atlas však může být mráz a vánice nejsou neobvyklé.

Většina větších měst země leží podél pobřeží Atlantského oceánu. To zahrnuje kapitál Rabat (pop. 1,7 milionu) a Maroko je největší město, Casablanca (3,1 milionů obyvatel).Jiné hlavní pobřežní města jsou Agadir a Tanger (kde můžete vidět na obloze se k Gibraltaru a Španělska ).Milionu města Fes a Marrákeš, ale dále do vnitrozemí.

Maroko je největší letiště je Aéroport International de Mohammed V, a nachází se v Casablance.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut po celém Maroku. Zkuste náš vyhledávač k zobrazení seznamu dostupných vozů a cen.