Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tangier

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tangier zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tangier miniguide

Autopůjčovna Tangier
Půjčovna Aut Tangier

Tanger město v severním Maroku na Gibraltarskou úžinou.669.000 obyvatelé žijí v důležité přístavní město (2004). Odtud lodí do Španělska a Gibraltaru.

Tanger má velký trh, a byl známý jako centrum pro pašování 2. světové války. Město je obklopené hradbami a je jako amfiteátr od zátoky Tanger. Přístav je stará pevnost a sultánova paláce, se etnografické a archeologické muzeum. Starého města má stavby od středověku. Návštěvníci se mohou projít po pláži a navštívit muzeum umění, nebo hrobky Ibn Battouta, dobře cestoval islámského právního učenec, Quadi.Tanger byl původně fénická kolonie a pochází z 1400 př.nl Kr. 100 f. Kr. Římané se nad městem, a od 683 město bylo arabštině. To mělo důležitou roli jako přechod místo pro Španělsko v maurském časech.Tanger má občas patřil k PortugalskuFrancii,Španělsku a Anglii, a má velké evropské město.

Tangier-Boukhalef letiště je 12 kilometrů od města.