Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Casablanca

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Casablanca zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Casablanca miniguide

Autopůjčovna Casablanca
Půjčovna Aut Casablanca

Casablanca se nachází v západním Maroku na Atlantiku.Přístav je jedním z nejdůležitějších, zde jsou vyváženy většinu svých výrobků. Casablanca je také země železniční rozbočovač.

Casablanca je možná nejlépe známý pro americkou filmovou klasiku Casablanca s Humphrey Bogart a Ingrid Bergmanová, kde akce je nastavena na město.Město, které znamená, Bílý dům, je bohatá na kulturu a architekturu. Zde je maurské a Art Deco budovy, a vše od mešity k turecké lázně. King Hassan II mešita, třetí největší mešita na světě. Hodnoty 210 metr-vysoký minaret je nejvyšší na světě. To je také jedna ze dvou mešit v Maroku otevřena non muslimy. To bylo dokončeno v roce 1989.Město má stabilní klima.

Mohammed V mezinárodní letiště se nachází 18 mil mimo Casablanca.