Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Casablanca Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Casablanca Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Casablanca Letiště miniguide

Autopůjčovna Casablanca Letiště
Půjčovna Aut Casablanca Letiště

Mohammed V mezinárodní letiště se nachází 30 km jihovýchodně od Casablanca na hlavní silnici do Marrakech.Je možné používat jak železniční a autobusové cestovat mezi letištěm a Casablanca Pro ty, kteří chtějí pronajmout auto, takže výběr je velmi dobrá, jsou plné 28 autopůjčoven zastoupeny na letišti. Některé společnosti jsou Avis, Budget, Europcar, Hertz, National, Sixt a Thrifty.

Casablanca letiště je nejrušnější letiště v Maroku a 6 největší v Africe co se týče počtu cestujících.V roce 2009, zaměstnán 6,4 milionu cestujících na to. To je hlavní rozbočovač pro letecké společnosti Air Arabia Maroc, Jet4you, Regionální Air Lines Royal Air Maroc a ty, které je létání do většiny destinací. To má tři terminály a Terminál 3 je v rámci rekonstrukce.  Tam je nákupní středisko na odletové haly a dobrý výběr duty-free obchody na všech terminálech. Casablanca Letiště také má několik kaváren, barů a restaurací, stejně jako banky, pošta, modlitební místnost, lékárny a obchodní centrum s připojením na internet. Nejsou žádné hotely na letišti, nejbližší hotel je Atlas Airport Hotel.