Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fez

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fez zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fez miniguide

Autopůjčovna Fez
Půjčovna Aut Fez

Fez se nachází v Maroku na elvenOued Fes, kde řeka běží podél Oued Sebou.Cca. miliónů lidí žije ve městě, která je důležitým obchodním centrem.

Ve městě je možná nejlépe známý pro prdnul šátek, který nese jeho jméno.Řeka Oued Fès odděluje nové město v jihozápadní, Fes el-Jedid od starého města Fes el-Bali na severu. Obě země jsou obklopeny zdmi s úzkými uličkami. Mezi hlavní obchodní sídlo ve starém městě. Zde leží velká Qarawiyin Mešita se 14 branami, nejstarší v Africe, a svatý Mulaj Idris mešity. Slavný islámské univerzity, která byla založena v roce 859 se připojuje   Qarawiyin mešita.Staré město je na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví. Předměstí el Fes-Jedid byla založena v 1200s. Zde Sultan palác, židovská čtvrť a velkou mešitu.

Fes-Saïss letiště je cca. 12 km mimo město Fez.