Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rabat

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rabat zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rabat miniguide

Autopůjčovna Rabat
Půjčovna Aut Rabat

Rabat je hlavní město Maroka. Rabat se nachází na západním pobřeží, řeky Bou Regregs zásuvky v Atlantickém oceánu, severně od Casablanca.1.6 milionů obyvatel žije v Rabatu.

Rabat rostl kolem kláštera zde vznikla v Almohad v 1100s. Rabat má několik středověkých staveb, stěny z 1100s a 44 metrů vysoká věž Hasan, mešita od 1200s. To je také Oudaya Kasbah, která má stěnu s velkým přístavem, poslední část 1100s. Město sloužil jako pevnost během bojů proti křesťanům ve Španělsku. Podle francouzský protektorát, město rostlo rychle a město je silně ovlivněna francouzskou kulturu. V evropském Nové Město, mohou návštěvníci vidět sultánova paláce a královské mešita. Jižně od Rabatu Chella je několik ruin, které sahají až 2500 rok v čase. Město má několik muzeí muzea umění a archeologické muzeum a mnoho kaváren, kde si návštěvníci mohou dělat, co se místní obyvatelé: pití mátový čaj a sledovat život.

Aeroport de Rabat se nachází v Rabat dvojče, prodej, osm mil od Rabatu.