Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Marrakech

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Marrakech zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Marrakech miniguide

Autopůjčovna Marrakech
Půjčovna Aut Marrakech

Marrakech je Maroko je čtvrté největší město. 861.000 obyvatel žije ve městě, který se nachází ve vnitřní Maroka na úpatí pohoří Atlas z 465 metrů.

Marrakech je možná nejlépe známý pro barevné náměstí Jemaa el Fna náměstí ve starém městě. Marrakech byla založena v roce 1062 a je jedním ze čtyř královských měst. Marrákeši je staré město s jeho bludiště je na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví. Je obehnán zdí. Zde je mešita Koutoubia, která byla zahájena v roce 1184 Mešity se o 68 metrů vysoká věž. Ve starém městě je také Citadela, mausoleums a sultánova paláce byla zahájena v 1200s. Marrakech je dobrým výchozím bodem pro výlety do pouště Sahara nebo vysokého pohoří Atlas. Jih a východ města je více olivové a palmové háje. Návštěvníci se mohou také vydat na výlet do turecké lázně.

Marrakech Menara-letiště se nachází šest mil mimo Marrakech