Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Agadir

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Agadir zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Agadir miniguide

Autopůjčovna Agadir
Půjčovna Aut Agadir

Agadir leží jihozápadně od Marrakech v jižním Maroku na Atlantiku.Agadir leží asi deset kilometrů severně od Wadi ústí Souš. Přístavní město s 636.000 obyvateli je jeho obklopena pohoří Atlas a Saharu.

Agadir byl založen ca.1500 portugalské, kdo postavil pevnost Santa Cruz de Cap de Gué zde v roce 1503. Berbeři honil Portugalci v roce 1541, a v roce 1913 přinesl francouzský přístavu Agadir. Větší část města byla zasažena zemětřesením v roce 1960, ale je nyní přestavěn. Největší atrakcí na pláži Agadir, bez větru a spousta lidí.Zřícenina tvrze, je jeden z kopců v okolí města. Jednou z atrakcí ve městě je zoo, Vallée des Oiseau, který má ptáci z celého světa a koz z Atlas ke jménu nemnoho druhu.Agadir je také několik golfových hřišť v okolí města.

Agadir Al Massira letiště se nachází pět kilometrů od centra města.