Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Valencia Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Valencia Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Valencia Letiště miniguide

Autopůjčovna Valencia Letiště
Půjčovna Aut Valencia Letiště

Letiště Valencia (VLC), aka Manises letiště, který se nachází asi 8 km západně od Valencie. Není tam žádná kyvadlová doprava mezi centrem Valencie a na letiště každých 20 minutu. Autopůjčoven k dispozici na letišti je Auriga Crown, Hertz, Europcar, National Ates, Sol-Mar, Sixt a Avis. 5.779.336 cestujících navštívil Valencia letiště v roce 2008, což je o 8 Největší letiště ve Španělsku po počtu cestujících. Air Nostrum a Vueling jsou letecké společnosti, které mají sídlo na letišti. Letiště má přímé lety na asi 15 různých evropských zemí.  Je to dobrý výběr jídel a nápojů prodejny na letišti Valenzia včetně restaurace specializující se na grilované maso a jiný na místní kuchyni. Řada obchodů a dobře, tady je koupit vše od hraček až pochoutky. Ostatní zařízení na letišti kaple, první pomoc, peníze, VIP lounge a jednací a konferenční místnosti. Hotely Ibis Valencia Aeropuerto Hotel Tryp Azafata a je 5 minut od letiště Manises.