Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut La Coruna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve La Coruna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

La Coruna miniguide

La Coruna
Půjčovna Aut La Coruna

Nejdůležitější přístavní město na španělském pobřeží Atlantiku, La Coruña. To je lokalizováno na sever-západ země, konkrétně v provincii Galicie. V roce 2007, jeho populace byla odhadována na 244.388.

La Coruna je krásné město se slavnou a atraktivní nábřeží. Nejslavnější atrakcí, existuje více než 2000 let staré Hercules věž (Torre de Hercules) – svět je nejstarší maják.   Je situován na kopci s úchvatným výhledem na město a moře. 1500-století tvrz Castillo San Anton musí být také uvedeno. To je atrakcí samo o sobě, který obsahuje i archeologických a historických muzeí. Jinak existuje celá řada muzeí a uměleckých galerií ve městě.

Je to kousek od centra na několik jemných pláží, včetně Playa de las Lapas – se nachází přímo u Hercules Tower. Není to tak skvělé, ale je velmi nachází mezi útesy.