Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Zaragoza

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Zaragoza zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Zaragoza miniguide

Autopůjčovna Zaragoza
Půjčovna Aut Zaragoza

Zaragoza je hlavním městem provincie Zaragoza, která patří k regionu Aragon v severovýchodní Španělsko. Ve městě se nachází na břehu řeky Ebro ve Španělsku je to nejdelší řeka se po celé své délce v rámci národních hranic, kromě přítoky a Huerva Gállego. Je to něco málo přes 300 km do hlavního města Madridu v jihozápadní.Keltové založil město před tím, než padl do rukou římského impéria, av roce 2010 byl počet obyvatel cca. 700 000 EUR.

Existuje mnoho starověkých míst k vidění v Zaragoze, včetně součástí maurské hradby z doby před 1000-století a krásnou katedrálou San Salvador, který se skládá z dílů od 1100s. Město nabízí muzeí, jako například historické muzeum Museo de Zaragoza, Museo Pila Rista, které se zabývají náboženskou umění a umění muzeum věnované umělci Pablo Serrano. Zorganizovala několik festivalů v průběhu roku a největší je tradiční festival Fiesta del Pilar, která se bude konat v říjnu.

Zaragoza Letiště se nachází asi 15 km mimo město.