Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fuerteventura

Až budete plánovat svou příští dovolenou, nezapomeňte na jeden z nejlepších cílů k návštěvě, ostrov Fuerteventura, jeden z Kanárských ostrovů patřících Španělsku. Až tam dorazíte, nejlepší možností pro cestování bude zapůjčení automobilu. Jistě nebudete mít problém najít spolehlivou autopůjčovnu, která vám pomůže prozkoumat tento španělský ostrov s mnoha skvělými místy. Nejprve byste se však měli o ostrově dozvědět více, abyste věděli, kde se ubytovat a co dělat.

Průvodce po ostrově Fuerteventura

Fuerteventura
Půjčovna Aut Fuerteventura

Fuerteventura je součástí Kanárských ostrovů ve Španělsku. Jedná se o druhý největší ostrov Kanárských ostrovů, který na jihu sousedí s ostrovem Lanzarote vzdáleným 11 km. Na ostrově žije asi 106 000 obyvatel. Podle záznamů Národního statistického institutu se v roce 2018 počet obyvatel ostrova zvýšil přibližně o 2,7 %, čímž dosáhl 113 275 osob. Obec Pajara zaznamenala nejvyšší růst s více než 700 novými obyvateli za období 12 měsíců. Puerto del Rosario je druhá nejlidnatější obec s odhadovanou populací více než 39 000 obyvatel.

Fuerteventura je jedním z Kanárských ostrovů, které se nachází u pobřeží Maroka. Z politického hlediska se však jedná o součást Španělska. Ostrov má suché subtropické podnebí s nízkými denními maximálními teplotami v lednu a vyššími teplotami v srpnu. Maximální denní teploty se pohybují mezi 20 °C v lednu a 28 °C v srpnu. Úhrn srážek na ostrově je minimální se 141 mm za rok. Naopak si užijete spoustu slunečních paprsků, neboť ostrov ročně zaznamená téměř 300 dní slunečního svitu. V květnu 2009 organizace UNESCO prohlásila ostrov biosférickou rezervací a hvězdnou rezervací, která nabízí bohaté fosilní nálezy a paleontologická naleziště.

  • Antigua
  • La Oliva
  • Pajara
  • Puerto del Rosario
  • Betancuria
  • Tuineje

Po obvodu ostrova Fuerteventura leží několik měst. Jedním z nejnavštěvovanějších v okolí je Ajuy, malá rybářská vesnice na západním pobřeží ostrova s málo obyvateli. Město je známé svými kameny a černou písečnou pláží. Nabízí také dostatek parkovacích míst pro osobní automobily. Dalším oblíbeným městem je Cofete, malá vesnice ležící na jihu ostrova. Toto místo je bez auta obtížně dostupné, proto byste si měli pronajmout vozidlo. I když je Cofete poměrně malé, má co nabídnout, zejména pokud jde o zábavu.

Ostrov Fuerteventura je známý hlavně svými plážemi, neboť nabízí více než 150 km dlouhý úsek nádherných pláží se zlatým a bílým pískem. Celkovou velkolepost ostrova podtrhuje přítomnost akvaparku, rozsáhlých dálnic, golfových hřišť a přístavů. Pokud hledáte aktivní dovolenou, ostrov nabízí skvělé příležitosti pro windsurfing, kitesurfing, rybaření na moři, pozorování velryb i potápění. Pokud si naopak chcete odpočinout, pak vám nádherné písečné pláže poskytnou ideální místo, kde můžete najít sami sebe, zatímco se díváte za horizont.

Objevujte půjčeným autem

Antigua je jednou z hlavních památek a atrakcí na ostrově Fuerteventura. Název označuje město i celou správní jednotku. Uprostřed města se nachází ředitelství místní rady a správní středisko Caleta de Fuste. Vedle je Pajara, která odkazuje na nejjižnější region ostrova. Je to také název malého vnitrozemského města, které je centrem správní jednotky. Pajara je největším regionem na Kanárských ostrovech s asi 150 km dlouhým pobřežím. Třetí je La Oliva, malé město v rámci regionu ležícího na samotném severu.

Fuerteventura je pulzující ostrov plný hotelů různých úrovní. Gran Hotel Atlantis je jediným hotelem na ostrově, který získal Five Star Gran Lujo – nejvyšší ocenění, které může udělit systém hodnocení hotelů ve Španělsku. Hotel se nachází na pláži v Corraleju, kde si návštěvníci mohou vychutnat otevřený výhled na moře. Nabízí lázeňský komplex o rozloze 3 000 metrů čtverečních s kompletním vodoléčebným okruhem a mnohou další výbavou. Poskytuje návštěvníkům příležitost k relaxaci a odpočinku, zatímco si užívají moderní vybavení.

Dalším špičkovým hotelem je Occidental, speciální zóna určená pouze pro dospělé na nejjižnější části ostrova. V tomto zařízení můžete získat služby královské úrovně, odpočívat na slunci a užívat si personalizované služby solária. Důležité je, že hotel se nachází pouhých 500 metrů od tyrkysových vod na rozsáhlé 4 km dlouhé pláži. Tento hotel nabídne nejlepší zážitky, ať už jej navštívíte jako jednotlivec nebo novomanželský pár.

Pokud si nepotrpíte na hotely nejvyšší úrovně a chcete raději trochu soukromí a exkluzivity, můžete navštívit Bahiazul Villas & Club. Hotel nabízí nabílené, třípokojové královské vily se střešní vířivkou a vyhřívaným bazénem. Hotelová restaurace Bahiazul nabízí vynikající snídani formou bufetu, místní španělskou a ostrovní kuchyni či mezinárodní kuchyni, takže se postará o vaše gastronomická přání. Občerstvení je k dispozici kdykoli během dne, a to díky Bikini Clubu. Důležité je, že personál hotelu je přátelský a doporučí vám nejlepší jídlo, občerstvení nebo pití, které vyhoví vašim potřebám.

Letiště

Letiště Fuerteventura, známé jako letiště El Matorral, slouží celému ostrovu Fuerteventura. Letiště se nachází pět kilometrů jižně od regionu Puerto del Rosario a návštěvníci k němu mají snadný přístup po dálnici FV-2. Kromě toho letiště nabízí informační pult v odbavovací části a turistickou informační kancelář v příletové části. Na letišti je k dispozici také předplacená služba transferu z letiště, kterou mohou návštěvníci použít místo běžné taxislužby. Tato služba je ideální pro páry a jednotlivce, kteří by chtěli přijet brzy nebo odjet pozdě.

Fuerteventura nabízí širokou škálu půjčoven aut, které uspokojí vaše cestovatelské potřeby. Poskytovatelé služeb nabízejí osobní i užitkové automobily, které splní požadavky každého cestovatele od individuálních návštěvníků až po velké rodiny. Můžete si vybrat prostornou dodávku pro rodinné nebo skupinové cestování, nebo luxusní sedan s koženými sedadly a inteligentní technologií pro hladkou a elegantní jízdu. K dispozici jsou také sportovní kabriolety a hybridní automobily.

Pronájem aut na ostrově nabízí mnoho společností včetně Autoreisen, Top Car Hire a Europcar. Poskytovatelé jsou na základě svých zkušeností v oboru obeznámeni s geografií ostrova. Vyberte si společnost se stabilním vozovým parkem, abyste nemuseli příliš dlouho čekat. Je také vhodné zvolit půjčovnu s pobočkami strategicky umístěnými na letišti i po celém ostrově.

Doprava

Pronájem auta vám poskytne nejlepší možnosti při objevování ostrova. Nebudete muset používat taxi, takže ušetříte nějaké peníze, které vám pomohou Fuerteventuru lépe prozkoumat. Obecně jsou silnice v dobrém stavu. Bez častého zmrazování a rozmrazování jsou povrchy vozovky neporušené. Silnice mají také mnoho zatáček, takže se během jízdy nebudete nudit. Za zmínku stojí, že na Fuerteventuře nejsou žádné dopravní zácpy. Dvacetisekundové zpoždění v provozu může být tak hrozné!

Mnozí návštěvníci se už na letišti Fuerteventura obávají možností parkování. Při používání půjčeného vozidla se nezapomeňte seznámit s cenami a pokutami za parkování v okolí. Podívejte se, zda jsou k dispozici veřejná parkovací místa, která můžete využívat zdarma. Obytné oblasti jsou zrádné, neboť odtud vaše auto může být odtaženo a vy můžete dostat vysokou pokutu. Než vyrazíte na silnici, vyptejte si od autopůjčovny příslušné informace včetně dopravních informací, rychlostních limitů a možností parkování. Celkově je kvalita silnic skvělá a jízda přes ostrov vás může bavit.

Další věcí, kterou si nesmíte zapomenout ověřit, jsou pravidla společnosti v oblasti paliva. Obvykle nejjednodušší a nejvýhodnější bývá pravidlo full-to-full. Znamená to, že si vyzvednete auto s plnou nádrží a vrátíte jej opět s plnou nádrží. Některé společnosti také uplatňují pravidlo úplného vyprázdnění nádrže, kdy si auto vyzvednete s plnou nádrží a vrátíte jej, když je nádrž prázdná. V rámci této politiky však poskytovatelé často nadhodnocují ceny pohonných hmot, a nakonec tak zaplatíte víc. Než provedete rezervaci, vždy se ujistěte, že rozumíte všem dodatkům vytištěným drobným písmem.