Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Fuerteventura

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fuerteventura zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fuerteventura miniguide

Fuerteventura

Půjčovna Aut Fuerteventura

Fuerteventura je druhým největším z Kanárských ostrovů, který se nachází v Atlantském oceánu u pobřeží severo-západní Africe. Ostrov má 86.642 obyvatel (2004). Dříve, ostrov je průmysl, zemědělství a rybářství, ale dnes vychází příjmy   hlavně z cestovního ruchu.Podél pobřeží the Fuerteventura je malebná městečka s jejich malých kostelů a kaplí. Staré větrné mlýny jsou také charakteristickým znakem ostrova.

Fuerteventura má příjemnou teplotu po celý rok, to způsobuje slunce a pláže jsou hlavní činností turistů na ostrově. Dlouhé písečné pláže a křišťálově čisté vody ideální pro koupání, ale také potápění a windsurfing jsou populární aktivity. Hlavní město ostrova Puerto del Rosario volal a má cca. 28.000 obyvatel.

Letiště, Fuerteventura letiště se nachází na toto město.Existují i takové venkovní sochařský park s 80 různými sochami, které jsou dobře stojí za návštěvu.

Kapitál je také známý pro mít nejlepší noční život na ostrově. Fuerteventura je rodina-přátelský ostrov s několika zábavních parků, které čerpají. Můžete jít na velbloudu safari, návštěvy zoologické zahrady nebo zkuste tobogány nalézt na vodní parky.

Čeština