Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fuerteventura Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fuerteventura Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fuerteventura Letiště miniguide

Autopůjčovna Fuerteventura Letiště
Půjčovna Aut Fuerteventura Letiště

Fuerteventura Letiště se nachází 5 km jižně od hlavního města Puerto del Rosario. Existují autobusy mezi letištěm a Puerto del Rosario každou půl hodinu.Autopůjčovna společnosti sídlící na letišti jsou Auto Reisen Nejlepší auto, Avis, Betacar, Cicar a Hertz

4.492.076 lidí navštívilo Fuerteventura letiště v roce 2008. Z Fuerteventura mohou létat do mnoha destinací v Evropě, ale je to zklamání pro letiště, které Ryanair přestane fungovat od roku 2012. Letiště bylo postaveno v roce 1960 z důvodu velkého rozšíření cestovního ruchu.  Fuerteventura letiště má dobrý výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů. Ostatní vybavení patří dětský koutek, VIP lounge, první pomoc a ATM.