Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lugo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lugo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lugo miniguide

Autopůjčovna Lugo
Půjčovna Aut Lugo

Lugo je hlavním městem provincie Lugo a nachází se v regionu Galicie v severozápadním Španělsku. Ve městě se nachází na břehu řeky Miño a je to asi. 160 km na severní hranici Portugalska. Je to asi 100 km na severozápad pobřeží Atlantiku a asi 500 km do hlavního města Madridu na jihovýchodě.Populace byla měřena na téměř 100 000 v roce 2009.

Kolem starého města Lugo je římské město zeď byla postavena kolem roku 300 nl Korun a jsou uvedeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve starém městě se nachází několik čtverců a místy, jako Plaza de Santo Domingo, krásná katedrála, která se nachází jen uvnitř starých městských hradeb, byl postaven v 1100s. V Lugo uspořádány festivaly velikonoční a vánoční oslavy, stejně jako festivaly, jako je Fiesta de San Froilan se stánky a tradiční výrobky.

Návštěvníci si mohou buď přistát na letišti Santiago de Compostela, která je cca. 90 km od Lugo, nebo Coruña letiště, který se nachází 95 km od města.